Тема 20

20 Февраль 2014 →

Тема: Команди і виконавці. Система команд виконавця.Мета:         навчальна: ознайомити з поняттям система команд виконавця; формувати вміння складати проекти за допомогою програми Скретч;         розвивальна: сприяти формуванню алгоритмічного мислення; розвивати пам'ять, логічне та образне мислення; формувати вміння виділяти головне в матеріалі;         виховна: виховувати цілеспрямованість, почуття відповідальності, зацікавленість основами алгоритмізації та програмування.

Хід уроку:

1. Організаційний момент.Привітання.

2. Актуалізація опорних знань.Яке речення називається спонукальним?Що таке команда?З якою новою програмою ми познайомилися на попередньому уроці?

3. Вивчення нового матеріалу.Діти читають параграф 19 на сторінці 91, з використання презентації.

Потім працюють з зошитом, виконують вправу 1,2, 3(по можливості), на сторінці 35.

4.Фізкультхвилинка

5.Повторення ТБ.

6.Пояснення роботи за комп’ютером.

Ст.94

7. Застосування набутих знань.

Робота за комп'ютером

8. Релаксація.

9. Узагальнення та систематизація знань.1. Що ви дізнались на сьогоднішньому уроці?2. Що вам сподобалось?3. Чи навчилися ви змінювати розміри Рудого кота?4. Хто може бути виконавцем алгоритму?5. Що таке система команд виконавця?6. Яка команда змінює розмір виконавця?7. Як можна змінити місце розташування виконавця?




See also:
Разное
Похожие записи
  • Эссе на тему
    Эссе на тему: «Вред алкоголя на организм» Ученицы 52 группы Платоновой Марии...
  • Я выбрала эту тему
     Я выбрала эту тему потому, что считаю её очень интересной и полезной: хочу...
  • Финансовое тема 1
    Банковский кредит в системе кредитных отношений: понятие и принципы Деньги, как и...
